لیپوماتیک در شیراز

لیپوماتیک یکی از محبوب ترین روش های جراحی پلاستیک به ویژه در بین خانم ها می باشد در این روش که به صورت مفصل در پست های قبل در مورد آن صحبت شده چربی های موضعی که معمولا در نواحی شکم،پهلو،ران،بازو و ناحیه کمر ذخیره می شود،به صورت کامل و غیر قابل بازگشت برداشته می شود.
(پیکر تراشی در شیراز ) چندین سال است که با روش های مختلف در حال انجام است اما در روش های قبل که با دستگاه های سنتی لیپوساکشن انجام می شد، به بستری وبیهوشی عمومی زیادی نیاز بود و حجم چربی کمتری خارج می شد و میزان خونریزی و کاهش هموگلوبین بیشتر بود،ضمنا احتمال آمبولی نیز وجود داشت و بیمار حدود یک سایز کم میشد.
اما با ابداع روش های نوین تر پزشکان رو به روش های کم خطر تر و سریعتر مانند لیپوماتیک آوردند.
این (کلینیک لیپوماتیک در شیراز) نیز با ارائه این روش در سطح جهانی این امکان را فراهم آورده است تا در کمترین زمان توسط بهترین (جراحان پلاستیک شیراز )در این مهم یاری رسان شما باشد.
یکی از دغدغه هایی که بیشتر مراجعه کنندگان با آن رو به رو هستند هزینه عمل می باشد.(قیمت لیپوماتیک در شیراز )بر اساس تعیین bmi بیمار و میزان اضافه وزن و همچنین نواحی مختلف بدن تعیین می شود مشاوران به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوال های شما بود و هزینه تقریبی عمل را در اختیار شما قرار می دهند تا با خیالی آسوده قدم در این راه بگزارید.

مطالب بیشتر:

تماس با ما