لیپوماتیک در شیراز

لیپوماتیک یکی از محبوب ترین روش های جراحی پلاستیک به ویژه در بین خانم ها می باشد در این روش که به صورت مفصل در پست های قبل در مورد آن صحبت شده چربی های موضعی که معمولا در نواحی شکم،پهلو،ران،بازو و ناحیه کمر ذخیره می شود،به صورت کامل و غیر قابل بازگشت برداشته می شود.
(پیکر تراشی در شیراز ) چندین سال است که با روش های مختلف در حال انجام است اما در روش های قبل که با دستگاه های سنتی لیپوساکشن انجام می شد، به بستری وبیهوشی عمومی زیادی نیاز بود و حجم چربی کمتری خارج می شد و میزان خونریزی و کاهش هموگلوبین بیشتر بود،ضمنا احتمال آمبولی نیز وجود داشت و بیمار حدود یک سایز کم میشد.
اما با ابداع روش های نوین تر پزشکان رو به روش های کم خطر تر و سریعتر مانند لیپوماتیک آوردند.
این (کلینیک لیپوماتیک در شیراز) نیز با ارائه این روش در سطح جهانی این امکان را فراهم آورده است تا در کمترین زمان توسط بهترین (جراحان پلاستیک شیراز )در این مهم یاری رسان شما باشد.
یکی از دغدغه هایی که بیشتر مراجعه کنندگان با آن رو به رو هستند هزینه عمل می باشد.(قیمت لیپوماتیک در شیراز )بر اساس تعیین bmi بیمار و میزان اضافه وزن و همچنین نواحی مختلف بدن تعیین می شود مشاوران به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوال های شما بود و هزینه تقریبی عمل را در اختیار شما قرار می دهند تا با خیالی آسوده قدم در این راه بگزارید.

مطالب بیشتر:

جهت مشاوره و نوبت گیری لطفا شماره تماس خودرا وارد کنید…

[iphorm id=”2″ name=”lip 1″]

پزشکان مرتبط

دکتر مهران بشیری نیا دکتر مهران بشیری نیا تخصص: جراحی عمومی
دکتر مهران بشیری نیا تخصص: جراحی عمومی ۱)متخصص جراحی عمومی دارای بورد لیپوماتیک
۲)فارغ التحصیل از دانشگاه carol dvila بخارست
۳)عضویت در انجمن های پزشکی
۴)عضو انجمن جراحان عمومی ایران
مشاهده مشخصات
خانم دکتردنیا کرمی خانم دکتردنیا کرمی متخصص جراحی های بینی
خانم دکتردنیا کرمی متخصص جراحی های بینی متخصص گوش حلق و بینی دارای بورد تخصصی جراحی های زیبایی بینی مشاهده مشخصات
آقای دكتر بهزاد غفاري آقای دكتر بهزاد غفاري متخصص جراحي پلاستیک
آقای دكتر بهزاد غفاري متخصص جراحي پلاستیک متخصص جراحی پلاستیک
استاديار دانشگاه علوم پزشکي شيراز
عضویت در انجمن‌ها و اتحادیه‌ها
عضو انجمن جراحان پلاستيک ايران
عضو هيئت مديره انجمن جراحان پلاستيک فارس
مشاهده مشخصات

آرشیو تصاویر

[vc_hoverbox image=”5214″ primary_title=”آرشیو تصاویر” hover_title=”نمونه کار پزشکان” hover_btn_title=”نمونه کار پزشکان” hover_btn_i_align=”right” hover_btn_i_icon_fontawesome=”fa fa-telegram” use_custom_fonts_hover_title=”true” hover_add_button=”true” hover_btn_add_icon=”true” hover_btn_link=”url:http%3A%2F%2Flink.shaparak24.com%2FeRtrE7|title:%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84%20%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85|target:%20_blank|” hover_title_link=”url:http%3A%2F%2Flink.shaparak24.com%2FeRtrE7|title:%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84%20%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85|target:%20_blank|”]برای مشاهده تصاویر عمل ها و نمونه کار پزشکان کلیک کنید.

[/vc_hoverbox]

اطلاعات تماس

راه های ارتباطی تلفن همراه ۰۹۳۶۳۸۵۹۲۴۴ تلفن همراه ۰۹۱۷۹۷۹۹۸۶۸ تلفن همراه ۰۹۱۷۵۶۵۵۹۵۴ ایمیل nmehran93@gmail.com آدرس کلینیک لیپوماتیک: شیراز – تقاطع خیابان هفت تیر( بیست متری سینما سعدی) – معدل – ابتدای خیابان معدل غربی
کانال تلگرام @lipomatic_shiraz_center

تماس با ما