درباره ما

lipomaticچاقي شايد بزرگ تربن معضل از نظر انسان ها به ويژه خانم ها باشد.
در دنياي جديد كم تحركي و مصرف غذاهاي چرب انسان ها را به سوي چاقي پيش برده است كه سر منشع بسياري از بيماري ها مي باشد. بطوري كه اکثر خانم ها در ايران از چاقي شديد رنج مي برند.
اين چاقي ها عمدتا در نواحي شكم پهلو خارج و داخل ران ها مي باشد.
از انجايي كه خانم ها بيشتر به تناسب اندام خود اهميت ميدهند روش هاي خطرناك بسياري را امتحان ميكنند كه در بسياري از موارد نتيجه مطلوبي به همراه ندارد و بعد از مدتي چاقي دوباره باز ميگردد
این مرکز تخصصی لیپوماتیک در شیراز واقع در خیابان ستارخان
پیکر تراشی در شیراز كه يكي از جديدترين متدهای درمان چاقي در دنيا ميباشد را به شما مراجعه کنندگان عزیر ارائه می هد که در بین عمل ها
لیپوماتیک شکم و پهلو در شیراز دارای بیشترین تقاضا می باشد
عمل های زیبایی که در این مرکز انجام می شود شامل:

 1. لیپوماتیک
 2. ابدومینوپلاستی
 3. راینوپلاستی
 4. ماموپلاستی
 5. ژنیکوماستی
 6. براکیو پلاستی(لیفت بازو)
 7. بلفاروپلاستی(لیفت پلک )
 8. لابیاپلاستی
 9.  پروتز سینه و باسن می باشد

به شما با عزیزان ارائه میدهد. این کلینیک که یکی از بهترین کلینیک لاغری در شیراز می باشد با ارائه بهترين روش و
بهره مندي از بهترین دکتر پیکر تراشی در شيراز شما را براي رسيدن به اندام ايده ال خود ياري ميكند.

کانال تلگرام

مطالب بیشتر:

جهت مشاوره و نوبت گیری لطفا شماره تماس خودرا وارد کنید…

لطفا صبر کنید

پزشکان مرتبط

عمل هایی که در این مرکز انجام می شود.

لیپوماتیک

لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک یکی از جدیدترین دستگاه های تخليه چربي است که در روند کاهش چربی استفاده می شود و توسط FDA تایید شده است.
لیپوماتیک از نظر اکثرخانمها به عنوان یک روش کاهش وزن در نظر گرفته شده در حالی که این باور کاملا اشتباه است. لیپوساکشن ممکن است یک روش قوی برای بهبود شکل بدن باشد ولی بعد از انجام لیپوماتیک شما کاهش وزن کمی دارید و بیشتر کاهش سایز دارید….

ادامه مطلب

ابدومینوپلاستی

بهبود ظاهر شما با جراحی زیبائی شکم
یک شکم مسطح و شکیل چیزی است که بسیاری از ما تلاش می کنیم به کمک ورزش و کنترل وزن بدست آوریم . گاهی اوقات این روش ها ما را به هدفمان نمی رسانند .
حتی کسانیکه از سایر جهات وزن طبیعی و متناسب دارند نیز ممکن است شکم برجسته یا شل و آویزان پیدا کنند.

عوامل ایجاد شلی و افتادگی شکم:

بارداری ، پیری ، تغییرات چشمگیر وزن ، وراثت ، جراحی قبلی

عمل جراحی شکم که ابدومینوپلاستی نیز نامیده می شود ، چربی و پوست اضافه را برداشته و در غالب موارد عضلات ضعیف شده یا جداشده را به حالت طبیعی بازگردانده و طرح هموارتر و سفت تری برای شکم ایجاد می نماید . …..

ادامه مطلب

ماموپلاستی

ماموپلاستی نوعی جراحی سینه است که به منظور کاهش سایز سینه ها و ایجاد تناسب در سایز و فرم سینه ها انجام می گیرد.

اندازه سینه با توجه به وزن بدن تغییر میکند با افزایش وزن یا بارداری اندازه سینه هم دستخوش تغییر خواهد شد.

کاندیدای مناسب عمل ماموپلاستی

افرادی که دارای سینه های بزرگی هستند که موجب نامتناسب به نظر رسیدن اندامشان خواهد شد.
بانوانی که دارای سینه های قرینه ای نیستند ……

ادامه مطلب

راینوپلاستی

راینوپلاستی چیست؟

راینو پلاستی همان جراحی زیبایی بینی است که با اهداف خاصی روی صورت بیمار انجام میشود . از شایع ترین جراحی های زیبایی است که بخصوص در ایران طرفدار دارد و جوانان ایرانی به این عمل روی می آورند .

چنانچه شما هم قصد عمل راینو پلاستی در شهر شیراز را دارید برای اینکه دچار عوارض ناخوشایندی پس از جراحی راینو پلاستی نشوید باید تحقیق کامل و جامعی انجام دهید و بی گدار به آب نزنید .

علم پزشکی در چند سال اخیر با پیشرفت خود در تمام شاخه های پزشکی و بخصوص شاخه جراحی های زیبایی نتایج رضایت مندی را به همراه داشته است .

البته شهر شیراز جراح های بینی بسیار حاذقی دارد طوری که از شهر های دیگر نیز برای جراحی راینو پلاستی به شهر شیراز می آیند . بینی از مهم ترین اجزای صورت میباشد که تغییر کوچکی در آن میتوانید تاثیر زیادی بر زیبایی چهره داشته باشد .

پزشکانی با دو تخصص قادر به انجام جراحی راینو پلاستی هستند . یا متخصص گوش ، حلق ، بینی و یا فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی.
ما نیز در مرکز زیبایی شیراز با بهره گیری ازمتخصص جراحی پلاستیک اصول کار خود را بر مبنای رضایت مراجعه کنندگان قرار داده ایم.

ادامه در کانال تلگرام

لیپوماتیک و تزریق چربی هم زمان

اگر به دنبال اندام زیبا هستید و می خواهید با کمترین آسیب و هزینه به خواسته خود برسید بهترین روش استفاده از عمل همزمان لیپوماتیک و تزریق چربی است. همانطور که لیپوماتیک بهترین روش برای خارج کردن چربی های بدن و لاغری می باشد تزریق چربی ها به علت عدم تخریب فیزیکی(حرارتی ) چربیها به سایر قسمتهای بدن نیز بهترین روش می باشد. بنابراین اگر میخواهید حجم سینه ، باسن، صورت و.. بدن خود را افزایش دهید می توانید از پزشک خود بخواهید هنگام لیپوماتیک چربی خارج شده را به این نواحی تزریق نماید

فواید استفاده از روش تزریق همزمان چربی و لیپوماتیک ….

ادامه مطلب

پروتز سینه

برای خانم هایی که از سایز سینه های خود ناراضی هستند و سینه های کوچکی دارند جراحی پروتز سینه برای بزرگ کردن و افزایش سایز سینه های آن ها بهترین گزینه می باشد.

 • انواع پروتز سینه
 • پروتز سالینی
 • پروتز سیلیکونی

با توجه به خواسته بیمار و تایید پزشک یکی از دو نوع پروتز سینه انتخاب می شود پروتز های سیلیکونی حاوی مقادیری ازژل سیلیکون هستند و و پروتز های آب نمکی حاوی آب و نمک استریل شده هستند.

نحوه جراحی پروتز سینه
در ابتدا فرد تحت بی هوشی عمومی قرار می گیرد و برش های لازم برای جایگذاری پروتز در بافت سینه ایجاد می شود برش های جراحی پروتز سینه در مناطقی داده می شود که بعد از جراحی جای برش دیده نشود و احتمال ایجاد اسکار کم باشد .
در جراحی پروتز سینه برش ها برای جایگذاری پروتز در بافت سینه به سه شکل زیر سینه بروی چین افقی، دور هاله سینه و در زیر بغل ایجاد می شود و بسیاری از جراحان برش را در زیر سینه و بروی چین افقی ایجاد می کنند زیرا در این نوع از برش جراح دید….

ادامه در کانال

ژنیکوماستی

ژنیکوماستی یا جراحی زیبایی سینه آقایان

برخی افراد بر این تصور هستند که فقط خانم ها دچار مشکلات سینه میشوند و تمامی جراحی های سینه مختص بانوان است .

باید توجه داشت که ممکن است آقایان نیز مشکلاتی در این ناحیه احساس کنند .

ژنیکوماستی عنوان جراحی زیبایی برای آقایان است و مردانی که از مشکل بزرگی سینه و یا عدم قرینگی آن رنج میبرند کاندید های مناسب برای انجام این عمل زیبایی هستند .

البته در بسیاری از موارد توده های درون سینه به قدری متورم و دردناک میشوند که فرد بیمار را ناچار به عمل سینه مینماید .

همانطور که گفته شد ژنیکوماستی برای افرادی مناسب است که از بزرگی سینه رنج میبرند ، این جراحی عملا برای آقایان است .

بزرگی سینه در آقایان میتواند بنا به دلایل فراوانی رخ دهد و حالت عدم قرینگی یا بزرگی بیش از اندازه را ایجاد نماید.

با این روند بیمار در موضع مورد نظر احساس درد وتورم شدید دارد و از این بابت رنج میبرد .

پزشک طی جراحی ژنیکوماستی، بافت زیر سینه را تخلیه و چربی های آن را بیرون میکشد .در نتیجه فرد بعد از جراحی احساس بهتری دارد و از درد و تورم ناشی از بزرگی سینه احساس راحتی میکند .داشتن پوست سالم و سفت نتایج عمل جراحی را ایده آل تر میکند و سینه در نهایت زیباتر خواهد شد .جراحی توسط یک جراح با تجربه ،بدون نیاز به بیهوشی و تنها با بی حسی موضعی انجام میگیرد .البته نوع جراحی با توجه به بافت سینه تغییر میکند ، ممکن است بافت سینه غددی یا توده های چربی باشد…

ادامه در کانال

براکیو پلاستی

امروزه روش های مختلفی مانند لاغری با لیپوماتیک برای افراد ارائه می شود ،به کمک لیپوماتیک می توان بافت چربی های اضافی را بیرون کشید و باعث تناسب اندام افراد شد . یکی از موارد بسیار مهم در زیبایی اندام فرم دهی و زیبا سازی بازوها است که اغلب در افراد چاق و یا کسانی که دچار افتادگی بازوها شده اند این امر یک آرزوی دست نیافتنی است .

براکیو پلاستی برای زیبایی بازو ها مورد استفاده قرار می گیرد ، این جراحی برای بازوهای شل و افتاده مناسب است که در اثر لاغری و یا کهولت سن دچار افتادگی شدید و تخلیه چربی شده اند . البته این مشکل در افراد چاقی که دچار کاهش وزن شدیدی شده اند نیز دیده می شود .

براکیوپلاستی با ایجاد یک برش در زیر بغل یا در انتهای بازو پوست اضافه ی این ناحیه را بر می دارد و در نهایت با زدن بخیه های بسیار ریز و ظریف موجب لیفت بازو می گردد …

ادامه در کانال

آرشیو تصاویر

تماس با ما