ماموپلاستی یا ( لیفت سینه در شیراز )

ماموپلاستی یا (لیفت سینه در شیراز) معمولا با هدف بهبود ظاهر و رفع افتادگی سینه در خانم ها انجام می شود.
کیفیت عمل ماموپلاستی در شیراز بشتگی به انتخاب شما دارد که اکثر خانم ها به دنبال (بهترین دکتر جراح سینه در شیراز )هستند ،ما در این کلینیک ، امکان را فراهم آورده تا زیر نظر (دکتر فوق تخصص جراحی سینه در شیراز )این عمل انجام شود.
(قیمت ماموپلاستی در شیراز) معولا با توجه به میزان افتادگی سینه توسط جراح تعیین می گردد. بهترین دکتر جراح سینه دارد.

ماموپلاستی در شیراز

اگر سینه های نامنظم بزرگ دارید که سبب درد گردن، کمر درد یا سایر علائم فیزیکی می شود، احتمالا نياز به عمل جراحی ماموپلاستي داريد.
اکثر زنانی که عمل )ماموپلاستی در شیراز( را انجام داده اند از نتایج بسیار راضی هستند. در بعضي موارد مردان نيز با اين شرایط مانند gynecomastia (که در آن سینه های مرد غیر طبیعی بزرگ می شود) ممکن است نياز به کاهش سایز سینه داشته باشند.
اگر تمايل به انجام اين جراحي را داريد، باید مزایا، عوارض بالقوه و آنچه که در بهبودی درگیر است را بدانید:

مشاوره درباره جراحی لیفت سینه در
شیراز

قبل از جراحی ماموپلاستي، ما برای شما در این مرکز جلسه مشاوره ای را با (بهترین دکتر جراح سینه در شیراز) ترتیب می دهیم. در طول مشاوره شما در مورد تاریخچه پزشکی خود صحبت خواهید کرد، از جمله اینکه آیا شما توده از سینه خود خارج کرده اید یا دیگر شرایط پزشکی که روی سینه ها تاثیر می گذارد. جراح از شما همچنین درباره سابقه پزشکی خانواده شما می پرسد.
شما نیز به طور کامل با جراح در مورد تاریخچه پزشکی خود وانگیزه خود از انجام عمل و انتظاراتی که از نتیجه عمل صحبت کنید. و چگونگی احساس خود در مورد سینه های خود را از لحاظ جسمی و هر گونه شرایط فیزیکی که داشته اید.
جراح ممکن است در طول مشاوره عکس هایی از سینه های شما را بگیرد، آنها را اندازه گیری کند و با شما صحبت کند که چقدر باید برای رسیدن به هدف از بافت پستان بزداشته شود.
و همچنین آموزش هایی در مورد آماده سازی برای عمل جراحی و برنامه ریزی برای بهبودی خود یاد خواهید گرفت. ممکن است قبل از عمل جراحی ماموگرافی نیز انجام شود.
در طول مشاوره، جراح ممكن است در مورد عادت هایتان از جمله اینکه آیا سیگار می کشید یا چه داروهایی را مصرف می کنید، بپرسد. ممکن است مجبور شوید سیگار کشیدن را برای یک دوره قبل و بعد از عمل ترک کنید تا از موفقیت آمیز بودن پروسه درمان مطمئن شوید. همچنین ممکن است مجبور شوید از داروهای خاصی مانند آسپیرین یا سایر داروهای ضد التهابی مانند Motrin یا Aleve استفاده نکنید. در پایان نیز جراح به شما دستورالعمل هایی در مورد آنچه شما باید انجام دهید را می دهد.

قیمت ماموپلاستی در شیراز

 

اصولا انجام جراحی زیبایی به نوعی یک سرمایه‌گذاری دائمی برای افراد محسوب و نتایح این عمل میتواند تاثیر بسیار خوبی در بالا بردن سطح شادی و احساس خوشبختی و همچنین بالارفتن اعتماد به نفس در افراد گردد. جراحی زیبایی سینه در عین حال همانند تمامی انواع دیگر جراحی میتواند در صورت رعایت ننمودن تمام مسائل ایمنی ، خطرات احتمالی به همراه داشته باشد . به همین دلیل مرکز زیبایی شیراز با بهره گیری از (دکتر فوق تخصص جراحی سینه در شیراز) مناسب ترین و بهترین گزینه ها را به متقاضیان عمل لیفت سینه پیشنهاد مینماید.
آمادگي برای جراحی ماموپلاستي
شما باید از نظر فیزیکی آمادگی داشته باشید تا از نتیجه مطلوب اطمینان حاصل کنید، بنابراین دستورالعمل جراحانتان را قبل و بعد از عمل جراحی با دقت بیشتر انجام دهید.
قبل از عمل جراحی، باید خانه خود را از نظر شرایط ریکاوری آماده کنید.
اینها را کنار دست داشته باشید:
مقدار زیادی یخ
گاز پانسمان و دستمال کاغذی و حوله
تی شرت و بلوز راحت
پماد ویژه یا کرم هایی که توسط جراح برای محل هاي بخيه توصیه می شود
مراحل انجام جراحی ماموپلاستي
بسته به وضعیت شخصی شما، جراحی ماموپلاستي را می توانید در یک مرکز سرپایی انجام دهید، یا ممکن است حداقل یک شب در بیمارستان بمانید. در هر صورت، شما بیهوشی عمومی دریافت خواهید کرد، به این معنی که شما در طول فرایند به خواب می روید.
جراحی ماموپلاستي حدود دو تا پنج ساعت طول می کشد. جراح دور نوک پستان و سپس به سمت پایین سینه برشي به شكل سوراخ کلید ایجاد می کند.

تیم عملیاتی ،پوست، بافت و چربی اضافی از سینه ها را حذف می کند و نوک پستان را جایگزین می کند. جراح ممکن است از لوله های زهکشی استفاده کند و سپس سینه ها را بپوشاند و آنها را در یک گاز خاص قرار دهید.
همچنین بعد از جراحي ممکن است نیاز به سینه بند جراحی داشته باشید.

دوره نقاهت بعد از جراحی ماموپلاستي

شما باید حداقل یک هفته از کار یا مدرسه برای جراحی ماموپلاستي دست بكشيد. بعضی از بيماران دو هفته نیاز دارند، اما هر وضعیت متفاوت است. جراح آموزش هايي در مورد طريقه پانسمان كردن و برداشتن پانسمان به شما خواهد داد.
بعد از عمل نيز ، باید فعالیت بدنی را حداقل یک ماه پس از جراحی متوقف کنید.

پس از جراحی ماموپلاستی ، ممکن است احساس خستگی و درد در ناحیه سینه ای داشته باشید که این طبیعی است. جراح با تجویز مسکین به شما کمک می کند تا از چند روز اول بعد از جراحی، شما را آرام کند. شما همچنین باید از کارهای سنگین اجتناب کنید.
بعضی از افراد پس از عمل جراحی، واکنش احساسی، مانند احساس افسردگی دارند. این می تواند عادی باشد، اما اطمینان حاصل کنید که همه نگرانی هایتان را به پزشک خود اطلاع دهید.

عوارض جراحی ماموپلاستی

زخم یکی عوارض جانبی طبیعی جراحی ماموپلاستی است. این زخم در طول زمان محو خواهد شد اما هرگز به طور کامل ناپدید نخواهد شد. بعد از عمل جراحی دوری نکردن از کار های سنگین ، زخم ه ارا می تواند بدتر کند. در موارد نادر، برخی از افراد عوارض خاصی دارند مانند بهبود ناکافی ناحیه نوک پستان، که ممکن است نیاز به پیوند پوست داشته باشد.
پس از عمل جراحی کاهش پستان،اگر موارد زیر را مشاهده کردید بلافاصله با پزشک خود تماس بگیرید:
در اولین نشانه عفونت، از جمله قرمزی، حساسیت یا تورم غیرمعمول در محل جراحی، یا تب.
تخلیه غیرمعمول از محل برش (از جمله نازل)
اگر هر یک از بخیه ها قبل از کشیده شدن ، بیرون آیند.

مطالب بیشتر:

اطلاعات تماس

راه های ارتباطی

تماس با ما